Onder warme weersomstandigheden zijn jl. zaterdag 10 juni in Amersfoort de Nederlandse Kampioenschappen Jeugdwielrennen 2017 verreden. Vanuit ons district, Zuid Oost Nederland, hadden zich hiervoor 84 renners geplaatst en uiteindelijk zijn er 80 daadwerkelijk van start gegaan. Er werden mooie resultaten behaald door onze jeugdrenners/-rensters en alle uitslagen staan vermeld op de KNWU-site onder 'Uitslagen'.

De organisatie 'WV Eemland' met al hun vrijwilligers/medewerkers kan trots zijn op deze voortreffelijk georganiseerde Kampioenschappen op een zeer selectief parcours. Jury-technisch verliepen sommige categorieën soms wat moeizamer dan andere categorieën, maar uiteindelijk is men er toch uitgekomen en heeft men alle uitslagen kunnen publiceren.

In 2018 zullen de Nederlandse Kampioenschappen Jeugdwielrennen georganiseerd gaan worden in Steenbergen in de maand juni ook weer. Exacte datum verneemt u zo spoedig mogelijk van mij want de bekendgemaakte datum, daar bestaan twijfels over.

Hieronder volgen de uitslagen van de jeugdrenners/-rensters uit ons disctrict Zuid Oost Nederland:

CATEGORIE 1

Jongens

3e Kai van Hoof TML Dommelstreek
4e Cas Metten TML Dommelstreek
6e Andries Knapen WV Schijndel
8e Filijn Demuyt WV Schijndel
11e Teun van Beurden TWC De Kempen
18e Joris de Brouwer TWC Het Snelle Wiel

Meisjes 8 Jaar

2e Damy van den Bogaard RTC Buitenlust 
8e Julia van der Meijden WTC MaasWaal
11e Froukje van Wijgerden WTC MaasWaal
13e Noemy Hemel TWC De Kempen 
11e Teun van Beurden TWC De Kempen 
18e Joris de Brouwer TWC Het Snelle Wiel

Meisjes 9 Jaar

10e Lynn van Leeuwen WV Schijndel
18e Bregje Daris TWC De Kempen
20e Hailey Gerrits RTC Buitenlust


CATEGORIE 2

Jongens

2e Koen Sonnemans RTC Buitenlust
15e Brent van den Nouweland TWC Pijnenburg
16e Neel Lepelaars TWC De Kempen 
20e Thomas Panken TWC Het Snelle Wiel
21e Ryan van de Westerlo RTC Buitenlust

Meisjes 10 Jaar

15e Anne van Oirschot TWC Pijnenburg 
TWC Pijnenburg 16e Noï Moes TWC Het Snelle Wiel
27e Maartje Jacobs TWC Het Snelle Wiel
28e Eva van Beek TML Dommelstreek
29e Bo Klappe TWC Het Snelle Wiel


CATEGORIE 3

Jongens

14e Cas Krebbers WV Schijndel
17e Aron van Vugt WTC MaasWaal
19e Gijs Baselmans TWC Het Snelle Wiel 
23e Lars van de Weijer RTC Buitenlust 
26e Max van den Meijdenberg TWC Het Snelle Wiel 
28e Daan van Rooij WV Schijndel 
30e Lucas Demuyt WV Schijndel

Jongens Meisjes 11 Jaar

1e Emma van Haaren TWC Pijnenburg
7e Maud Adams TWC De Kempen
14e Sara Sonnemans RTC Buitenlust
15e Quinty van den Boomen TWC Het Snelle Wiel
28e Liz Toonen RTC Buitenlust
31e Robin Bressers TWC Pijnenburg
Fenny Coppelmans TWC Het Snelle Wiel niet gestart,?

CATEGORIE 4

Jongens

3e Martijn Azantinlow TWC Pijnenburg
12e Floris Demuyt WV Schijndel 
15e Niels Hanegraaf WV Schijndel
31e Lucas Koeling TWC Het Snelle Wiel
29e Maud Tollens RTC Buitenlust
Jaro Danklof Niet gestart wegens ziekte

Meisjes 12 Jaar

4e Lisa van Heel WTC MaasWaal
10e Roos Huijbers TWC Pijnenburg 
14e Bibi van den Bogaard TWC Pijnenburg 
26e Nele van Gorp TWC De Kempen 
29e Maud Tollens RTC Buitenlust 
30e Nanna van den Bogaard TWC Pijnenburg 
Esmée Gademan niet gestart, ?


CATEGORIE 5

Jongens

3e Ed Uptegrove WV Schijndel
15e Chris Kisters WV Schijndel 
18e Thom van Herwaarden WTC MaasWaal 
30e Ramon Setz TML Dommelstreek 
43e Niels Janssen WV Schijndel
46e Siemen Hooiveld WV Schijndel 
50e Bram van den Braak TWC Pijnenburg
Jan Kraus niet gefinisht, gevallen

Meisjes 13 Jaar

5e Britt Kerste RTC Buitenlust
13e Jony van der Eijnden RTC Buitenlust
20e Meis Vermeulen TWC Pijnenburg
25e Bibi Arts WV Schijndel
41e Lotte Sonnemans RTC Buitenlust 
47e Sanne van Herk TWC De Kempen


CATEGORIE 6

Jongens

15e Roel Vrancken WV Schijndel
27e Bram Vermeer TWC Pijnenburg 
41e Jelle Sengers TWC De Kempen 
50e Laszlo van Melis WV Schijndel 
51e Daan van den Eijnde WV Schijndel 

Meisjes 14 Jaar

4e Elise Uijen WV Schijndel
16e Bente van den Nouweland TWC Pijnenburg
18e Silke Blei WTC MaasWaal 
31e Lonneke Prevaes TWC De Kempen 
37e Stien Josemanders WV Schijndel 

 

CATEGORIE 7

Jongens

2e Max Mosmuller WV Schijndel
3e Tijn Louwerensen WV Schijndel
7e Tom van de Weijdeven WV Schijndel
17e Bjorn Baudoin TWC De Kempen
21e Joop van den Heuvel Team Brabant 2000
24e Jesse Kramer TWC De Kempen
44e Vik Smulders TWC Pijnenburg
48e Mat van Gorp TWC De Kempen
54e Danny van Lierop TWC Het Snelle Wiel
60e Dario Prijs Team Brabant 2000
Tijn Kisters niet gestart, vanwege blessure.

In totaal waren er 8 podiumplaatsen(1-2-3) en 14 bekerwinnaars(1 t/m 10) in ons district. Al met al waren de prestaties van onze jeugdrenners/-rensters dus goed te noemen en ja teleurstellingen blijf je altijd houden maar je moet maar zo denken volgend jaar beter in Steenbergen.

Theo van Diessen
Jeugdcommissie Zuid Oost Nederland

DMC Firewall is a Joomla Security extension!