Vanavond is de Ploegentijdrit bij TWC de Kempen klik op lees meer voor de indeling en tijden 

  JEUGDPLOEGENTIJDRIT 19 juni 2014      
               
rugnr CATEGORIE 1 + 2 (4 ploegen)            
  2 rondes Ronde 1 eindtijd uitslag      
  Ploeg 1            
  TWC de Kempen 1 3.10  6.17.20   2      
1 Sam Rokebrand            
2 Gijs Daris            
3 Jesse Sengers            
4 Sanne van Herk            
               
               
  Ploeg 2            
  WV Schijndel 1  2.59 5.51.25   1      
6 Niels Hanegraaf            
7 Niek Huijser            
8 Chris Kisters            
9 Ed Uptegrove            
               
               
  Ploeg 3            
  WCL BERGKLIMMERS 1  3.23  6.54.01  3      
11 levi Glaesmaekers            
12 Selina Scheffer            
13 Roxanne Boels            
               
               
               
  Ploeg 4            
  TWC de Kempen 2  3.52  7.47.94  4      
16 Fee            
17 Niels Hemel            
18 Aniek Lijten            
19 Thomas             
  CATEGORIE 3 + 4 (6 ploegen)            
  3 rondes ronde 1 ronde 2 eindtijd uitslag    
  Ploeg 5            
  WCL Bergklimmers 2  2.58  5.53  8.54.55  6    
21 Denzel Verhulst            
22 Shane Barten            
23 Radan Adriaans            
24 Demiano Boels            
               
               
  Ploeg 6            
  TWC de Kempen 3  2.37  5.09  7.44.09  2    
26 Jesse Kramer            
27 Julia Kramer            
28 Mat van Gorp            
29 Torben Poorters            
               
               
  Ploeg 7            
  WV Schijndel 2  2.34  5.07  7.38.06  1    
31 Max Mossmuller            
32 Tijn Louwerensen            
33 Lisa van Helvoirt            
34 Lars Rouffaer            
35 Danny van Lierop            
               
  Ploeg 8            
  TWC de Kempen 4  2.46  5.35  8.21.79  4    
36 Lonneke Gerearts            
37 Lonneke Prevaes            
38 Lieke de Bie            
39 Jelle Sengers            
40 Lars Hemel            
               
  Ploeg 9            
  Het Snelle Wiel 1  2.47  5.34  8.15.27  3    
41 Ruud van Gestel            
42 Danique van den Boomen            
43 Anouk Kums            
44              
45 Yanick de Vos            
               
  Ploeg 10            
  WV Schijndel 3  2.50  5.39  8.26.83  5    
46 Stijn Peters            
47 Tijn Kisters            
48 Elise Uijen            
49 Daan van den Eijnde            
               
  CATEGORIE 5 + 6 (8ploegen) ronde 1 ronde 2 ronde 3 eindtijd uitslag  
  4 rondes            
  Ploeg 11            
  WCL Bergklimmers 3  2.29  5.00  7.31  11.04.19  7  
51 Jewel Paumen            
52 Thom Schijnen            
53 Bowen Adriaans            
54 Pieter Jan Klinkenberg            
55 Lars Zoomers            
               
  Ploeg 12            
  Het Snelle Wiel 2  2.25  4.49  7.14  9.40.20  2  
56 Huub Artz            
57 Wout Poets            
58 Kinley Bijl            
59 Wouter Goverde            
60 Stijn Hanegraaf            
               
  Ploeg 13            
  TWC de Kempen 5  2.22  4.47  7.18  9.46.88  3  
61 Sieb van Gorp            
62 Rick Wouters            
63 Joan de Bruyn            
               
               
               
  Ploeg 14            
  WV Uden  2.24  4.48  7.11  9.32.13  1  
66 Luca van den Boom            
67 Dennis Willems            
68 Ieke Rutten            
69 Sylvie Swinkels            
               
  Ploeg 15            
  TWC de Kempen 6  2.54  5.42  8.31  11.17.91  8  
71 Ruben Broers            
72 Stijn de Louwere            
73 Grard Lijten            
74 Hein Loos            
               
               
  Ploeg 16            
  Het Snelle Wiel 3  2.43  5.25  8.10  10.47.81  6  
76 Mariska Schoon            
77 Lisette Schoon            
78 Anne van de Ven            
79 Tom Boncke            
80 Thomas Hendrikx            
               
  Ploeg 17            
  TWC de Kempen 7  2.46  5.26  8.07  10.44.80  5  
81 Danny            
82 Julia            
83 Bob            
84 Teun Cox            
               
               
  Ploeg 18            
  TWC Pijnenburg 1  2.35  5.11  7.46  10.18.88  4  
86 Mees Slachter            
87 Silke Smulders            
88 Julia van Bokhoven            
89 Zep Couwenberg            
               
  CATEGORIE 7 (5 ploegen) ronde 1 ronde 2 ronde 3 ronde 4 eindtijd uitslag
  5 rondes            
  Ploeg 19            
  TWC de Kempen 8  2.42  5.23  7.58  10.35  13.15.49  5
91 Axel Dirkx            
92 Job Sengers            
93 Bram de Bie            
               
               
  Ploeg 20            
  AR&TV de Adelaar Apeldoorn  2.20  4.42  7.03  9.25  11.41.09  4
96 Jurgen van den Aarssen            
97 Adam de Boer            
98 Max Croonen            
99 Jesper Oost            
               
               
  Ploeg 21            
  TWC de Kempen 9  2.15  4.30  6.43  9.00  11.14.82  1
1 Mees Hendrikx            
2 Joris van der Straaten            
3 Rick Burgmans            
4 Roy Dirven            
               
               
  Ploeg 22            
  Het Snelle Wiel 4  2.19  4.33  6.49  9.05  11.18.84  2
6 Bart Artz            
7 Karst ten Boske            
8 Luuk van Gestel            
9 Luke van der Put            
10 Cedric Louwes            
               
  5 rondes            
  Ploeg 23            
  WV Schijndel 4  2.15  4.29  6.48  9.06  11.20.52  3
11 Nils Jansen            
12 Carl Uptogrove            
13 Vincent Sanders            
14  Joeri van Es             
               
DMC Firewall is a Joomla Security extension!