Vandaag in alle vroegte de jeugd clubkampioenschappen gereden.
Om de tropische temperaturen te ontwijken zijn we vanochtend extra vroeg gestart met toch al 26C op de thermometer.
Nadat de clubkampioenen bekend waren werd er volop gebruik gemaakt van de water activiteiten die er op het parkoers gemaakt waren.
Zoals een heuse super glijbaan.

Onze club kampioenen voor 2015 zijn.
 clubkampioenen2015totaalclub2015

cat. 0 Teun van Beurden, cat. 1 Thomas Assinck, cat. 2 Jared Biljard, cat. 3 Sam Rokebrand
cat. 4 Torben Poorters, cat. 5 Julia Kramer, cat. 6 Joan de Bruyn cat. 7 Sieb van Gorp      

 

glijbaanglijbaan2

In bijlage vindt u de uitslagen van zaterdag en van de combi tijdrit van dinsdagavond 07072015.

  Voorletters Tussenvoegsel Groep Geslacht     Tijdrit eind uitslag
          aantal ronden Klassering Klassering clubkampioen
                 
Loos Hein   J cat 7 Man 10 2 2 2
Gorp Sieb van J cat 7 Man   1 1 1
                 
Bruyn Joan de J cat 6 Vrouw wordt 10 1 1 1
                 
Droste Andries   J cat 5 Man wordt 10 5 5 5
Kramer Julia   J cat 5 Vrouw   2 1 1
Kramer Jesse   J cat 5 Man   dnf dnf dnf
Hemel Lars   J cat 5 Man   6 6 6
Gorp Mat van J cat 5 Man   4 4 4
Geraerts Lonneke   J cat 5 Vrouw   1 2 2
Bie Lieke de J cat 5 Vrouw   3 3 3
                 
                 
Straaten Pepijn van der J cat 4 Man 8 3 3 3
Sengers Jelle   J cat 4 Man   1 2 2
Prevaes Lonneke   J cat 4 Vrouw   4 4 4
Poorters Torben   J cat 4 Man   2 1 1
                 
Sengers Jesse   J cat 3 Man 8 4 4 4
Rokebrand Sam   J cat 3 Man   1 1 1
Linder Julian van J cat 3 Man   5 5 5
Herk Sanne van J cat 3 Vrouw   2 2 2
Daris Gijs   J cat 3 Man   3 3 3
                 
Hemel Niels   J cat 2 Man 2 2 2 2
Biljard Jared   J cat 2 Man   1 1 1
Olivier Macussen   J cat 2 Man   3 3 3
                 
Assinck Thomas   J cat 1 Man   1 1 1
                 
Daris Bregje   J cat 0 Vrouw 3 2 2 2
Beurden Teun van J cat 0 Man   1 1 1

 

rugnr. Naam Voorletters Tussenvoegsel Groep Geslacht ronde 1 ronde 2 eind tijd klassering
27 Loos Hein   J cat 7 Man 3.07   6.10.63 2
26 Gorp Sieb van J cat 7 Man 2.22   4.46.41 1
                   
25 Bruyn Joan de J cat 6 Vrouw 2.26   4.54.33 1
                   
24 Droste Andries   J cat 5 Man 2.41   5.31.50 5
23 Kramer Julia   J cat 5 Vrouw 2.36   5.06.77 1
22 Kramer Jesse   J cat 5 Man DNF   DNF DNF
21 Hemel Lars   J cat 5 Man 3.15   6.46.24 6
20 Gorp Mat van J cat 5 Man 2.38   5.19.01 4
19 Geraerts Lonneke   J cat 5 Vrouw 2.35   5.08.79 2
18 Bie Lieke de J cat 5 Vrouw 2.38   5.09.59 3
              ronde 1    
              eindtijd   klassering
16 Straaten Pepijn van der J cat 4 Man   2.39.34   3
15 Sengers Jelle   J cat 4 Man   2.37.95   2
14 Prevaes Lonneke   J cat 4 Vrouw   2.40.68   4
13 Poorters Torben   J cat 4 Man   2.31.95   1
                   
12 Sengers Jesse   J cat 3 Man   3.00.26   4
11 Rokebrand Sam   J cat 3 Man   2.47.89   1
10 Linder Julian van J cat 3 Man   3.03.39   5
8 Herk Sanne van J cat 3 Vrouw   2.48.37   2
7 Daris Gijs   J cat 3 Man   2.57.10   3
                   
5 Hemel Niels   J cat 2 Man   3.22.95   2
4 Biljard Jared   J cat 2 Man   3.11.74   1
6 Marcussen Olivier   J cat 2 Man   3.38.52   3
                   
1 Assinck Thomas   J cat 1 Man   3.27.79   1
                   
3 Daris Bregje   J cat 0 Vrouw   4.03.77   2
2 Beurden Teun van J cat 0 Man   3.29.67   1



rugnr. Naam Voorletters Tussenvoegsel Groep Geslacht ouder ronde tijd klassering  
  Beurden Teun van J cat 0 Man Klaas Beurden 3.28.88 1  
  Daris Bregje   J cat 0 Vrouw Wendy Hoeks 4.00.23 2  
                   
  Assinck Thomas   J cat 1 Man Marc Assinck 3.15.99 1  
                   
  Biljard Jared   J cat 2 Man Alex 3.12.48 2  
  Hemel Niels   J cat 2 Man Saskia van der Straaten 3.07.70 1  
  Hoof Mitchell van J cat 2 Man Mieke 3.18.04 4  
  Brom Giel   J cat 2 Man Jeroen Brom 3.14.19 3  
                   
  Daris Gijs   J cat 3 Man Wendy Hoeks 2.51.24 4  
  Herk Sanne van J cat 3 Vrouw Jeroen van Herk 2.45.63 3  
  Hoof Stephanie van J cat 3 Vrouw Mieke 3.41.88 6  
  Linder Julian van J cat 3 Man Maurice van Linder 2.53.31 5  
  Rokebrand Sam   J cat 3 Man Bob Rokebrand 2.37.14 1  
  Sengers Jesse   J cat 3 Man Henk Sengers 2.42.37 2  
                   
  Poorters Torben   J cat 4 Man Roel Poorters 2.24.65 1  
  Prevaes Lonneke   J cat 4 Vrouw Jeroen Prevaes 2.27.14 2  
  Sengers Jelle   J cat 4 Man Roel Poorters 2.32.34 3  
  Straaten Pepijn van der J cat 4 Man Hans van der Straaten 2.34.59 4  
                   
  Droste Andries   J cat 5 Man Jeroen Prevaes 2.30.17 6  
  Kramer Jesse   J cat 5 Man Stijn Kramer 2.23.59 2  
  Baudoin Bjorn   J cat 5 Man Francios 2.26.81 5  
  Bie Lieke de J cat 5 Vrouw Dick de Bie 2.26.72 4  
  Geraerts Lonneke   J cat 5 Vrouw Patrick Geraerts 2.17.56 1 snelste van de avond
  Gorp Mat van J cat 5 Man Mark van Gorp 2.25.47 3  
  Hemel Lars   J cat 5 Man Jeroen van Herk 2.59.67 8  
  Kramer Julia   J cat 5 Vrouw Stijn Kramer 2.33.33 7  
                   
  Bruyn Joan de J cat 6 Vrouw Rob de Bruyn 2.29.15 1  
    Lucas   J cat 6 Man Saskia van der Straaten 2.47.72 3  
  Cornelis Camiel   J cat 6 Man Bart Cornelis 2.44.68 2  
                   
  Gorp Sieb van J cat 7 Man Mark van Gorp 2.20.12 1  
  Loos Hein   J cat 7 Man Richard Loos 2.41.12 2  










Our website is protected by DMC Firewall!