Actueel nieuws en mededelingen TWC de Kempen

Sporten en gezond bewegen bij TWC de Kempen.

Afgelopen jaar is TWC de Kempen participant geworden van het Lokaal Sportakkoord Valkenswaard. In vervolg hierop heeft onze vereniging zich onlangs ook aangemeld voor vermelding op de website van “sportief-valkenswaard”:

https://sportiefvalkenswaardenheeze-leende.nl

Op dit platform voor de sportverenigingen en andere sport-/beweegaanbieders in Valkenswaard, doet ook onze vereniging een aanbod voor de inwoners van Valkenswaard van de mogelijkheden bij onze vereniging om gezond te bewegen en te sporten. Op de website vindt men o.a. ook informatie over de Were Di Kids en Junior Academy en Uniek Sporten.
Onder het motto “Samen staan wij sterk” bundelen de sportconsulenten van de gemeentes Valkenswaard en Heeze hun krachten om inwoners te helpen met hun beweegvraag. Heb je een vraag over sport en bewegen: bezoek dan deze website en vandaaruit wordt men dan doorgelinkt naar ondermeer de website van TWC de Kempen.

Scroll naar boven